Jak recyklingować torby papierowe? 0
Jak recyklingować torby papierowe?

Działania proekologiczne powinny być priorytetem dla każdego z nas – zarówno jako przedsiębiorcy, jak i indywidualnego konsumenta. Dzięki dbaniu o segregowanie śmieci, unikanie generowania plastikowych odpadów i zanieczyszczania środowiska toksynami możemy przedłużyć życie swojej planety i uczynić ją bardziej przyjazną dla przyszłych pokoleń. Gdzie wyrzucić torbę papierową i w jaki sposób wysłać ją do ponownego obiegu, czyli do recyklingu? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Kształty i rozmiary toreb papierowych 0
Kształty i rozmiary toreb papierowych

Twój biznes wymaga dopasowywania się do zmieniających się trendów, również tych proekologicznych. To właśnie dlatego zdecydowałeś się, że odtąd swoje towary będziesz pakował klientom w papierowe opakowania. Są one rozwiązaniem, które pomaga oszczędzać planetę. Ale czy wiesz, jakie są rozmiary i kształty toreb papierowych? Podpowiadamy, jak dopasować je do rodzaju prowadzonej działalności!

czytaj całość »
Torby papierowe czy foliowe - sprawdź, które wybrać 0
Torby papierowe czy foliowe - sprawdź, które wybrać

W trosce o środowisko naturalne coraz częściej rezygnujemy z wykorzystywania reklamówek foliowych tylko raz, a w wielu przypadkach – całkowicie przestajemy je używać. Torba papierowa czy foliowa – która będzie lepszym wyborem, jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz zaoferować swoim klientom coś, w co mogą zapakować swoje zakupy? Podpowiadamy!

czytaj całość »
5 pomysłów na ponowne wykorzystanie torby papierowej 0
5 pomysłów na ponowne wykorzystanie torby papierowej

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ważny ruch proekologiczny w swojej firmie, wprowadzając do sklepów jednorazowe opakowania przyjazne dla środowiska. Odzież, artykuły spożywcze, zabawki, wyroby cukiernicze, catering dietetyczny – dziś to wszystko pakuje się w inny sposób niż jeszcze kilka lat temu. Poznaj 5 praktycznych sposobów na wykorzystanie torby papierowej do przechowywania i nie tylko!

czytaj całość »
Torby papierowe - czy są ekologiczne? 0
Torby papierowe - czy są ekologiczne?

Wiele firm coraz chętniej wprowadza do swojej codziennej działalności opakowania wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. To jeden z elementów wspólnego działania w trosce o dobro naszej planety i dbania o zmniejszanie liczby niebiodegradowalnych odpadów. Ale czy eko torby papierowe są rzeczywiście ekologiczne? Sprawdź i zdecyduj, czy będą one dobrym rozwiązaniem do Twojego biznesu!

czytaj całość »
Reklamowa rola torby papierowej 0
Reklamowa rola torby papierowej

Pakowanie zakupów to czynność, którą z powodzeniem możesz wykorzystać do działań marketingowych. Czy torba papierowa reklamowa może przejąć rolę nośnika wartości w Twojej firmie? Oczywiście – szczególnie gdy prowadzisz stacjonarną sprzedaż różnych produktów, a także niektórych rodzajów usług. Zobacz, jak to działa!

czytaj całość »
Złap Jesienną Promocję - Oszczędź 10% na Eko-Torby z Kodem JESIEN2023 0

     Przywitaj jesień z FourBag.pl i naszą specjalną ofertą: użyj kodu JESIEN2023, aby uzyskać 10% zniżki na ekologiczne torby papierowe. Wspieraj zrównoważony rozwój przy każdym zakupie dzięki naszym biodegradowalnym torbom z odnawialnych surowców. Dołącz do nas w kreowaniu bardziej ekologicznej jesieni – oferta ważna do końca listopada. 

 

 

 

 

czytaj całość »
Oszczędzaj Czas, Pieniądze i Środowisko 0
Oszczędzaj Czas, Pieniądze i Środowisko

Oszczędzanie miejsca w transporcie diet pudełkowych staje się łatwiejsze dzięki naszym torbom papierowym z uchwytem.

Dostosowane rozmiary pozwalają zoptymalizować przestrzeń i obniżyć koszty transportu. Jesteśmy producentem torb papierowych i służymy pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Oszczędzaj czas, pieniądze i dbaj o planetę, wybierając nasze torby do transportu diet pudełkowych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl